Tlumení vibrací a zvýšení dynamiky

RACE FULL SUSPENSION je závodní karbonový spoiler, který prochází v celé délce lyže závodní deskou a díky tomu optimálně tlumí vibrace. Závodní deska zajišťuje precizní přenos sil na hrany lyží a carbonový spoiler v kombinaci s obousměrným olejovým tlumičem optimálně tlumí vibrace a zvyšuje dynamiku (15x rychlejší tlumení vibrací).

race-FS  RACE_FS-final

 

RACE SUSPENSION je krátký závodní spoiler, který prochází ve střední části lyže závodní deskou a díky tomu optimálně tlumí vibrace sjezdové lyže. Závodní deska zajišťuje precizní přenos sil na hrany lyží a krátký spoiler v kombinaci s obousměrným olejovým tlumičem optimálně tlumí vibrace a zvyšuje dynamiku (15x rychlejší tlumení vibrací).

race-S  RACE_S-1

 

POWER FULL SUSPENSION je závodní karbonový spoiler, který prochází v celé délce lyže Power deskou a díky tomu optimálně tlumí vibrace. Power deska zajišťuje precizní přenos sil na hrany lyží a carbonový spoiler v kombinaci s obousměrným olejovým tlumičem optimálně tlumí vibrace a zvyšuje dynamiku (15x rychlejší tlumení vibrací).

power-FS  POWER-FS-3-v5

 

SPORT FULL SUSPENSION je sportovní spoiler, který prochází v celé délce lyže Power deskou a díky tomu optimálně tlumí vibrace. Power deska zajišťuje optimální přenos sil na hrany lyží a sportovní spoiler v kombinaci s jednosměrným elastomerovým tlumičem optimálně tlumí vibrace (10x rychlejší tlumení vibrací).

sport-FS  SPORT-FS-final

 

SPORT SUSPENSION je krátký sportovní spoiler, který prochází ve střední části lyže Power deskou a díky tomu optimálně tlumí vibrace. Power deska zajišťuje optimální přenos sil na hrany lyží a sportovní spoiler v kombinaci s jednosměrným elastomerovým tlumičem optimálně tlumí vibrace (5x rychlejší tlumení vibrací).

 sport-S   SPORT-S-3-V3