Camber/Rocker přirozené ohnutí konstrukce

Tradiční camber konstrukce bez rockeru určená převážně na upravený terén. Důraz je kladen na rychlou reakci při zahájení oblouku a perfektní vedení lyží na hranách. Doporučujeme pro zdatné lyžaře s technikou jízdy po hranách bez smýkání.

fc  fullcambermale

 

Přední rocker s tradiční camber konstrukcí určený převážně na upravený i neupravený terén. Důraz je kladen na snadné zahájení oblouku, lyže jsou snadněji točivé a odpouští nedostatky v technice jízdy, zachovává si perfektní vedení lyží na hranách. Doporučujeme pro sportovní a ambiciózní lyžaře. 

fr  frontrockermale

 

Univerzální Tip & Tail Rocker s tradiční camber konstrukcí určený na libovolný terén. Důraz je kladen na snadné ovládání lyže v libovolném terénu, zachovává si perfektní vedení lyží na hranách. Konstrukce je používaná pro šířku středu lyže nad 80 mm. Doporučujeme pro sportovní a ambiciózní lyžaře. 

ttr  tiptailrockermale

 

Full Rocker s plochým středem lyže bez camber konstrukce určený převážně pro volný terén. Důraz je kladen na snadné ovládání lyže ve volném terénu s „plovoucím efektem“. Konstrukce je používaná pro freeridové lyže. 

frpcker  fullrockermale